Pivné prepravky ako spoľahlivý obal pri preprave nápojov od výrobcu k zákazníkovi

Existuje veľa spôsobov, ako dopraviť nápoje z výrobnej linky až na pulty obchodov, z ktorých si ich natešený zákazník vyzdvihne. Aby sa však prepravovanému tovaru nič nestalo, je dôležité zvoliť vhodný typ ochranného obalu. Plastové pivné prepravky sú zásahom do čierneho.

Prepravky na pivo ako vhodný pomocník pri preprave fliaš

Plastové prepravky na pivo si za dlhý čas svojej existencie vydobyli obľubu u širokého okruhu výrobcov. Niet divu. Ich výhody a praktickosť hravo prekonajú iné druhy prepravných obalov, ktoré sa tak stávajú okrajovou záležitosťou. Prepravky na pivo sú ľahké, veľmi odolné a je možné vytvoriť na prianie rôzne varianty, ktoré sa tak môžu líšiť od štandardných pivných prepraviek 20 × 0,5 l. Môžete tak získať napríklad pivné prepravky na šesť exkluzívnych pivných ležiakov, ktoré ste práve uviedli do výroby alebo špeciálny tvar pivných prepraviek, ktorými sa odlíšite od konkurencie. Pre úsporu miesta je možné všetky štandardné pivné prepravky stohovať, čím sa ušetrí veľa miesta tak v sklade, ako aj na korbe kamióna alebo kdekoľvek inde. Pri likvidácii sú tieto 100 % recyklovateľné, čím sa minimalizuje negatívny vplyv na životné prostredie.

Vyberte si správny tvar a veľkosť

Na trhu existuje veľa druhov pivných prepraviek, ktoré sa líšia svojimi úžitkovými vlastnosťami, hmotnosťou alebo účelom použitia. Je preto dôležité zvoliť tú správnu presne pre vaše podnikanie, aby bolo možné naplno využiť potenciál, ktorý v sebe skrývajú. Prepravky je možné navrhnúť tiež priamo na mieru, pokiaľ má dopytujúci vlastnú predstavu o konkrétnom finálnom produkte. Či už ide o jedinečný tvar, použitie mäkčeného materiálu alebo tlač vlastného loga na určité časti pivnej plastovej prepravky, vyberie si naozaj každý.

Schoeller Allibert prináša riešenia priamo na mieru vášmu podnikaniu

Pokiaľ premýšľate nad novými pivnými prepravkami, spoločnosť Schoeller Allibert ponúka exkluzívne riešenia pre vaše podnikanie. Portfólio ponúkaných produktov je veľmi široké a zahŕňa rôzne typy plastových prepraviek pre jednotlivé druhy nápojov. V prípade, že by ste mali konkrétnejšie priania pre svoje nové pivné prepravky, Schoeller Allibert je schopná vytvoriť ponuku priamo pre vás. Pre bližšie informácie stačí vyplniť kontaktný formulár a pracovníci spoločnosti sa vám ozvú naspäť.

Nezabúdajte, že mať pekný a praktický obal je dnes rovnako dôležité, ako mať kvalitný brand. Zistite, aké možnosti poskytujú plastové prepravky pre vaše podnikanie ešte dnes!